Strona główna » Zapowiedzi

Zapowiedzi

przez dar_wro

Nic z tych rzeczy. Żaden ślub, żadna biba. Po prostu warsztaty fotograficzne.  Autor zaprzyjaźnionego bloga zaplanował na ten rok sporo ciekawych warsztatów w plenerze oraz kilka wypraw fotograficznych. Wszelkie zapowiedzi w tym zakresie znajdziecie oczywiście u Piotra na blogu. Nic tylko trzymać kciuki, żeby wszystkie plany się ziściły.

Swoje plany Piotr zaczyna przekuwać w czyny i już zostały odtrąbione Warsztaty w Pradze. Będą to już trzecie praskie warsztaty realizowane przez Ewę i Piotra przy wsparciu nieocenionego  Włodka ?Sewo? Krajewskiego.  Dokładne informacje o tych warsztatach znajdziecie TU.

Jeżeli uważasz, że:
a) wiesz wszystko o fotografowaniu i niczego się już nie możesz nauczyć albo
b) robisz najlepsze zdjęcia pod Słońcem albo
c) w marcu warsztaty w Pradze to kiepski pomysł albo
d) znasz Pragę, jak własną kieszeń,
to mimo wszystko te warsztaty są również dla Ciebie, bo zdjęcia w Pradze i fajne towarzystwo, to wartość bezcenna (za wszystko inne zapłacisz kartą kredytową pewnej organizacji). 😉  Jak mawiają: ?Dla towarzystwa dał się Cygan powiesić?.

Atmosfera dwóch poprzednich edycji warsztatów praskich pozwala mi z czystym sumieniem zareklamować kolejne spotkanie w Pradze. Pamiętaj 8-10.03.2013 r.!!! Zapewne znajdzie się również okazja do zadania kilku pytań dotyczących prawa autorskiego (ale tego nie ma w cenie). 😉

Do zobaczenia w Pradze i do poczytania F-LEXa (po 15 stycznia 2013).

PS. I jeszcze jedna bardzo istotna sprawa. Nikt nie będzie Cię oskarżał o „kradzież kadrów”, albo rościł sobie prawa do „cenzurowania” zdjęć i wyrażania zgody na ich publikację.

You may also like

3 komentarze

Jarek 4 stycznia 2013 - 18:35

Napisałeś Darku, że można będzie pytać w Pradze o prawo autorskie, ale tego nie ma w cenie. No oczywiście! Bo to jest b e z c e n n e ! 🙂 Fajna wiadomość. No więc to przeważyło: jadę! Proponuję zapuszczać się w meandry prawa autorskiego przy kufelku czeskiego złocistego napoju. I nie będzie to żadna złocista herbata! 😉

Powtórz
dar_wro 12 stycznia 2013 - 17:38

Ja jestem ZA:-)

Powtórz
dar_wro 1 marca 2013 - 11:17 Powtórz

Zostaw komentarz

error: Uwaga: Treść jest chroniona !!