Strona główna » Ogólne » Usprawiedliwienie

Usprawiedliwienie

autor: dar_wro

Przez kilka dni będzie cisza. Nie spodziewajcie się nowości na F-LEX. Wyjeżdżam na warsztaty fotograficzne do Pragi. Do „zobaczenia” w przyszłym tygodniu. 🙂

Może Cię zainteresować

3 komentarze

Atka 20 marca 2012 - 13:08

Darku, nie mogę przy pomocy szukacza na Twojej stronie odnaleźć tagu kradzież zdjęć i artykułów z tym związanych. Pamiętam podawałeś Kasi wzór pisma do złodzieja. Mógłbyś podać link do tej strony. Dziękuję

Odpowiedz
dar_wro 20 marca 2012 - 17:12

Proszę bardzo oto i on: https://www.f-lex.pl/?p=3219

Odpowiedz
Atka 20 marca 2012 - 19:24

Dziękuję bardzo :)))

Odpowiedz

Pozostaw komentarz