Strona główna » Witajcie na nowym F-LEX

Witajcie na nowym F-LEX

przez dar_wro

?Przez osiem ostatnich lat?. Zaraz, zaraz! To nie ma być tekst o polityce, zaczynam jeszcze raz od początku.

Po prawie 8 latach funkcjonowania F-LEXa przyszedł czas na zmiany. Czas pożegnać stary wygląd bloga i zrobić ?skok technologiczny? w XXI w. Wiele zaglądających osób zapewne przyzwyczaiło się do tego, że F-LEX swoim wyglądem, aż do bólu był klasyczny, wręcz archaiczny.  Przyszedł jednak ten moment, w którym trzeba było dokonać zmian, a te od strony wizerunkowej są moim skromnym zdaniem znaczące.

Co się nie zmieni pomimo zmiany wyglądu ? Na pewno nie zmieni się formuła bloga. Nadal będzie on poświęcony prawu związanemu z fotografowaniem i filmowaniem. Nadal będzie on ?nudny i czasami aż za bardzo skomplikowany?. 😉 Wierzcie mi, ja naprawdę się staram, żeby teksty nie były za trudne i przyswajalne dla osób niezwiązanych na co dzień z paragrafami. Wiem, wiem. Brzmi to jak tłumaczenie się ucznia w szkole ?Ale ja naprawdę się uczyłem pani profesor?.

Mam nadzieję, że nowy wygląd bloga przypadnie Wam do gustu i nadal będziecie tu zaglądali. A nawet jeśli nie będziecie za bardzo zadowoleni z nowego wyglądu, to że zwabią Was treści i zdjęcia publikowane  na F-LEXie.

Na dzień dzisiejszy [Dzięki Jacku!] Obecnie prawie wszystkie funkcjonalności już są włączone i mam nadzieję, że działają poprawnie. Jeżeli traficie na jakiś błąd, bądź macie jakieś uwagi lub propozycję zmian, to proszę dajcie znać.

Żegnając się ze starą wersją bloga postanowiłem, że zdjęciem dzisiejszego wpisu będzie zdjęcie, które dobrze znacie, bo przez wiele lat było wizytówką F-LEXa.

Pozdrawiam Was serdecznie i zapraszam do częstego zaglądania na blog.

dar_wro

You may also like

2 komentarze

jfuks 16 maja 2019 - 10:05

Gratulacje, jest ładnie i działa. Ale (jeśli 'mogę wtrącić ;-)’) jak czytam/słyszę 'dzień dzisiejszy’, (i 'w dniu dzisiejszym/jutrzejszym/’wczorajszym’) to mi resztki zębów cięrpną. Dzisiaj, wczoraj, czy w poruszonym „Na dzień dzisiejszy” – jakże ładne słowo 'obecnie’ lub teraz, w tym momencie itp.
Szanujmy prawo i język polski, bo coraz mniej go zostaje. Pozdrawiam.

Powtórz
Piotr 16 maja 2019 - 17:22

No całkiem jak nowy i nawet wygląda 😛 To teraz czekamy nowe teksty i śliczne obrazki! 🙂

Powtórz

Zostaw komentarz

error: Uwaga: Treść jest chroniona !!